Polska Platforma Uniwersytecka

Polska nauka, uczelnie, publicystyka, wiadomości akademickie, oferta współpracy dla firm i instytucji

Kilka słów o nas

Początki naszej firmy sięgają 2008 roku, kiedy to grupa młodych ludzi, wówczas studentów, postanowiła stworzyć portal informacyjny poświęcony polskiej nauce. Połączyła nas miłość do nowych technologii, marketingu i dziennikarstwa, ale też zainteresowanie najnowszymi badaniami naukowymi w kraju. Popularność zyskaliśmy dzięki angażowaniu się w konferencje naukowe oraz przedsięwzięcia studenckie (organizacja eventów, koncertów, wyjazdów). Do tej pory interesujemy się polskim życiem naukowym, piszemy o innowacyjnych projektach na uczelniach, a także śledzimy postępy w badaniach.

atom

Przez kilka lat działalności serwisu informacyjnego staraliśmy się skrupulatnie korygować strategię działania. W związku z faktem, że portal skupiał specjalistów z różnych dziedzin (informatyka, marketing, dziennikarstwo, socjologia, prawo, filologia polska, ekonomia, medycyna, chemia), coraz częściej otrzymywaliśmy zapytania ofertowe dotyczące różnego rodzaju usług – od propozycji budowy stron i promowania produktów, aż po szeroko zakrojone kampanie marketingowe. Jak się okazuje, był to czas decyzji.

Dzisiejsza odsłona Unirank.PL to także propozycja merytorycznej współpracy na kilku starannie wybranych przez nas płaszczyznach. Podjęliśmy się uszczegółowienia naszej oferty, stawiając na konkretnych specjalistów w określonych dziedzinach: marketing, reklama, język w biznesie, wsparcie IT, nauka i edukacja, szkolenie kadr, organizacja przedsięwzięć kulturalnych i eventów. Pierwsi na polskim rynku pisaliśmy o potrzebie rzetelnego audytu językowego witryn i materiałów promocyjnych, jako o niezbędnym elemencie każdego dobrze rokującego biznesu. W tym zakresie jesteśmy liderami w branży. Przeprowadziliśmy kilkaset audytów witryn biznesowych, podnosząc skutecznie ich wartość merytoryczną i marketingową. Organizowaliśmy i organizujemy szereg przedsięwzięć o charakterze naukowym i edukacyjnym. Prowadzimy konta firm w mediach społecznościowych, usprawniamy działanie przedsiębiorstw oraz szukamy nieodkrytych dróg, dzięki którym Twój biznes może się rozwijać.

Zapraszamy do działu informatycznego naszej firmy:

Zapraszam do współpracy, Kinga Łuczak
Unirank.PL

 Budowa i hosting firmowych stron www…>>>

 Pozycjonowanie stron internetowych…>>>

 Organizacja kursów, szkoleń i konferencji…>>>

 Marketing językowy, reklama, PR…>>>

write-593333_1280

Dołącz do uniwersyteckiej społeczności Unirank!

Frontier Theme