Zaznacz stronę

Koło Naukowe Psychologów UMCS ma przyjemność zaprosić studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do wzięcia udziału w VII edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Oko w oko z…”, której tegorocznym tematem jest cierpienie psychiczne. Konferencja odbędzie się 8 maja 2015 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS.

Obrady będą miały na celu ukazanie w sposób interdyscyplinarny zagadnień związanych z cierpieniem człowieka, obejmujących jego biologiczny, społeczny, historyczny, kulturowy oraz psychologiczny wymiar.

Jest to kolejna konferencja z cyklu „Oko w oko z…”. Poprzednie o tematyce seksualności, stereotypów, cielesności, nieśmiałości, miłości i agresji cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników naukowych oraz studentów z całej Polski.

Termin zgłaszania biernych uczestników (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc) do 30 kwietnia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kontakt e-mailowy: oko.w.oko-konferencja@wp.pl

Informacje o konferencji można znaleźć na fanpage’u na Facebook’u: https://www.facebook.com/pages/Konferencja-Oko-w-oko-z-Cierpieniem-Psychicznym/1586894344855660?ref=hl

kolo-naukowe-psychologow-umcs